10 duvodu proč nakoupit právě u nás.


 
1. Spokojenost
spokojenost zákazníků
Vaši spokojenost zaručí dvě věci. Jednak jste u nás už nakoupili a nákup proběhl v pořádku a zároveň to vyplývá z vyplněných dotazníku na Heuréka.cz kde máme 100% spokojenost.
2. Rychlost
2. duvod
Vaši objednávku vyřídíme v nejkratší době. Skladem máme přes 13 tisíc položek a zásilky odesíláme opravdu rychle. Zase můžeme zmínit sledování na Heuréce, které uvádí průměrnou dobu dodání do tří dnů.
3. Nejširší sortiment
3. duvod
V nabídce máme přes 8000 titulů od všech nakladatelství. Nabízíme kompletní sortiment jak velkých nakladatelství jako je Prometheus, SPN a Fraus, tak i nakladatelství menších jako Parta, Klouda, Štohl.
4. Poštovné zdarma
U všech objednávek nad 2500 Kč je poštovné zdarma. Poštovné u nižších objednávek je jasně stanovené a dobírku a další poplatky nikam neschováváme.
5. Sleva
U objednávek nad 10 tis. poskytujeme automatickou slevu 5%. Toto využíjí především školy, ale pokud se domluví 3-4 spolužáci mohou na tuto slevu dosáhnout. Takže nejen poštovné zdarma, ale ještě slevu 5%.
6. Pohodlné vyhledávání
V katalogu v našem eshopu na www.UcebniceMapy.cz jsou učebnice přehledně roztříděné do podrobných kategorií. Pokud nevíte v jaké kategorii hledat můžete použít naše sofistikované vyhledávání.
7. Specialisté na učebnice
Náš hlavní sortiment jsou učebnice a k němu něco doplňkových školních potřeb. Netříštíme naši pozornost jiným sortimentem. Ani beletrií (to možná některé z Vás mrzí), ani jiným zbožím, které s učebnicemi (školou) nemá nic společného. Učebnicím opravdu rozumíme.
8. Podpora 24/7
U telefonu a mailu sedíme nepřetržitě a jsme Vám k dispozici, když budete potřebovat pomoci s objednáním učebnic.
9. Nákup bez front
Už nemusíte běhat po městě a ve frontách u knihkupectví čekat jestli požadovanou učebnici mají. V našem eshopu si pohodlně vyberete a za pár dní Vám příjde zásilka až domů.
10. Osobni odběr ZDARMA i o víkendu.
Učebnice si můžete vyzvednout i osobně u nás v Komořanech u Rousínova (24 km od Brna směrem na Olomouc). Osobní odběr je u nás ZDARMA a navíc je možné se domluvit na osobním odběru i večer a o víkendu.
Konečné rozhodnutí, kde učebnice nakoupíte je samozřejmě na Vás, ale věřte mi, že jsme tu připraveni pro Vás abychom Vám usnadnili začátek školního roku a nákup učebnic byl pro Vás rychle a jednoduše vyřízený.

Za UčebniceMapy.cz Vám přeji krásný konec prázdnin a pohodlný začátek školy.

Karel Jirků