DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Angličtina do ouška + audio CD /1/

Autor:Dvořáčková, Venclíková, Jirman
Nakladatel:EDDICA
Kód:25480
ISBN:8023978071
EAN:8594062450375
Dostupnost:skladem
Běžná cena:249 Kč
Sleva:3 %
Cena s DPH:242 Kč
Množství:
+-
ks

Kniha s audio CD, omalovánkami, pexesem a hrou člověče nezlob se.

Základní myšlenkou Angličtiny do ouška je, že se děti milou a zajímavou formou učí, hrají si a zároveň si rozšiřují obzory. Každá část učebnice nabízí široké spektrum možností využití. Společně s dětmi tak můžete trávit příjemné chvíle při hře a přitom rozvíjet jejich znalosti.

Učebnice obsahuje CD s nahrávkami 3 povídek z různých prostředí: zahrádka, domeček a zoologická zahrada. Povídání jsou namluvena česky a daná slovíčka v anglickém jazyce samozřejmě rodilým mluvčím. Při opakovaném poslechu tohoto CD si děti nenásilnou a zábavnou formou slovíčka zapamatují, aniž by měly pocit „učení se“. Styl i jazyk nahrávek je přizpůsoben právě těm nejmenším a blíží se vyprávění pohádek.

První část každého vyprávění provází děti konkrétním místem, ať už zahrádkou, domem nebo zoologickou zahradou, a zapojuje je do příběhu jednoduchými dotazy na předměty ze slovní zásoby. Tím rozvíjí i základní povědomí dětí např. o barvách věcí, specifických vlastnostech zvířat, běžných činnostech v domě aj. Poslech samozřejmě mohou děti absolvovat samy, ale je dobré, když se i dospělí do této části „výuky-hry“ zapojí.

V této knize můžete najít text s obrázky ke všem vyprávěním. I když dítě ještě neumí číst, velice rychle si celý text zapamatuje. Můžete jej s ním procházet jako byste společně četli a zastavovat se u jednotlivých obrázků věcí a slovíček, které slyšíte z nahrávky. Podle nahrávky pak také můžete trénovat správnou výslovnost anglických slovíček a spolu s vyslovením i českého překladu podporujete fixaci slovíčka. Texty mohou být také použity k předčítání.

Další část kompletu je obrázkový plán, který obsahuje kreslené obrázky všech slovíček z povídek. Z jedné strany plánu můžete najít obrázek zahrádky a domku. Všechna slovíčka jsou v rámci obrázku označena a ještě jednou vypsána v legendě. Děti si mohou ukazovat na to, o čem se právě v nahrávce hovoří, vnímat barvy a vzhled jednotlivých věcí. Na druhé straně obrázkového plánu je umístěn obrázek zoologické zahrady se všemi zvířaty z nahrávky a jeho součástí je také hrací plán pro oblíbené „člověče, nezlob se“. Obrázkový plán tak můžete použít pro hru nebo opět k pozorování zvířátek a povídání si o nich.

Ke hře "Člověče nezlob se" pro čtyři hráče máte připraveny i hrací figurky a kostku. To vše je k dispozici na přiloženém archu k vystřižení a slepení.

Na přiloženém archu najdete také 3 pexesa s dvojicemi obrázků z povídek. Na každé kartičce je napsáno slovíčko popisující věc nebo zvíře na obrázku a to vždy na jedné kartičce z dvojice česky a na druhé anglicky. Na anglické kartičce najdete také v hranatých závorkách výslovnost (fonetický přepis slovíčka). Můžete si tak s dětmi hrát a vždy si daná slovíčka nahlas opakovat, když na ně při hře narazíte. Mimoto je pexeso stále jednou z nejoblíbenějších dětských her.

Všechny obrázky k namluveným povídkám jsou v knize nejen v barevném provedení, ale také ve formě obrázků k vymalování. Při vymalovávání můžete dohlédnout na to, aby děti dodržovaly přibližné barvy daných věcí. To pomáhá uvědomování si barev v reálném světě tak, aby děti věděly, že například okurka není červená.

Komplet obsahuje:

  • knihu s texty a obrázky
  • namluvené CD s povídkami
  • obrázkový plán
  • hru „člověče, nezlob se“ i s figurkami a kostkou k vystřižení
  • 3 pexesa
  • obrázky k vymalování
  • S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují