březen 2015


Vážení zákazníci,
představujeme Vám minivýběr z novinek, které jsme přidali do nabídky obchodu UčebniceMapy.cz v posledních měsících. První tři novinky jsou určeny k přípravě na maturitu a druhá trojice do matematiky pro základní školy. Nejsou to samozřejmě všechny novinky v našem obchodě, ty ostatní najdete v kategorii NOVINKY

Novinky k maturitě
Maturitní testy nanečisto
Maturitní testy nanečisto - Matematika
Čeká vás maturita? Vyzkoušet si vyřešení pěti různých testů vytvořených podle kritérií CERMATU, zjistit aktuální úroveň svých vědomostí a dovedností, nacvičit si určité postupy a snížit tak míru stresu při řešení didaktických testů při maturitě.
tlacitko
Maturita 2015
Maturita 2015 - Český jazyk a literatura
Komplexní příručka sestavená podle Katalogu požadavků pro rok 2014/2015 umožní maturantům efektivní přípravu. Obsahuje nácvik na všechny části státní maturity (didaktický test, písemnou práci, ústní zkoušku). Součástí knihy je i řešení úloh.
tlacitko
nová maturita
Nová maturita z literatury Snadno a úspěšně
Čeká vás maturita z literatury? S touto příručkou (a troškou té snahy ;-) ) ji zvládnete raz dva! 99 literárních děl v ukázkách a rozborech. U každé knihy její obsah a rozbor, charakteristický úryvek, stručný životopis autora a shrnutí jeho tvorby.
tlacitko

Celá kategorie přípravy na maturitu je >> ZDE <<


Nové učebnice do matematiky pro základní školy
Hravá matematika
Hravá matematika 8
Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím Matematiky od vydavatelství Alter, Prodos, SPN a Nová škola. Zajímavé a poutavé cvičení určené pro úplné zvládnutí učiva matematiky 8. ročníku ZŠ.
tlacitko
Matematika do kapsy
Matematika do kapsy
192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 2. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Součástí kompletu je praktická krabička.
tlacitko
Matýskova matematika - geometrie
Geometrie pro 3.r.
Tato učebnice ucelenou formou uvádí žáky do problematiky geometrie a klade velký důraz na to, aby byla každá látka dostatečně a po malých krůčcích vysvětlena.
tlacitko

Celá kategorie matematiky pro základní školy je >> ZDE <<

Všem letošním maturantům a jejich rodičům přejeme pevné nervy a úspěšné složení maturitní zkoušky a doufáme, že jim pomůže i některá z učebnic z našeho obchodu UčebniceMapy.cz. Všem ostatním přejeme krásný začátek jara.

Za UčebniceMapy
Karel Jirků