DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Cesta na planetu Zet

Autor:Ivona Březinová
Nakladatel:DIDAKTIS
Kód:56373
ISBN:9788073582548
EAN:9788073582548
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:139 Kč
Množství:
+-
ks

Poslabikářové čtení pro žáky 1. ročníku základní školy – první opravdová dobrodružná knížka pro začínající čtenáře z pera renomované autorky dětkých knih Ivony Březinové. Je volným pokračováním příběhu, který se odvíjí v učebnicové sadě Zetíkova cesta. Mimozemšťan Zetík se v příběhu vrací domů na svou planetu a jeho lidští přátelé ho tam chtějí navštívit.

Cesta na planetu Zet je dobrodružnou knihou pro začínající čtenáře. Pochází z pera renomované autorky dětských knih Ivony Březinové a je ilustrovaná Alešem Čumou.

  • Kniha je určena pro žáky 1. třídy základní školy, kteří už znají všechna písmenka, dokážou část slova, věty a krátké texty a potřebují rozvíjet čtení s porozuměním již prostřednictvím souvislých textů.
  • Text je uzpůsoben schopnostem začínajících čtenářů – vyprávění je rozděleno do krátkých kapitol, texty jsou jednoduché a vytištěné velkými písmeny. Každá kapitola obsahuje velkou barevnou ilustraci, která text vhodně doplňuje. 
  • Knihu je vhodné zařadit do vyučování na závěr školního roku po probrání slabikáře, příp. ji pořídit dětem jako četbu na doma nebo prázdninové čtení.
  • Kniha postavičkami mimozemšťana Zetíka, prvňačky Emy a jejích kamarádů navazuje na učebnicovou sadu Zetíkova cesta. První kapitola však postavy představuje a příběh uvádí tak, že je kniha bez potíží využitelná i pro malé čtenáře, kteří s učebnicovou sadou dosud nepracovali.

Mimozemšťan Zetík, který se po havárii létajícího talíře ocitl na planetě Zemi, se vydává na další cestu. Tentokrát se konečně vrací domů na planetu Zet. Na této cestě není sám. Doprovází ho hned několik pozemšťanů – prvňačka Ema, její spolužák Sam, Emin bratr Kája, a dokonce pes Aladin a Emina babička.

Jak tato bláznivá a dobrodružná cesta začala?
Jaké byly přípravy na cestu?
Podaří se vesmírné limuzíně proletět červí dírou?
Podaří se všem cestovatelům v pořádku přistát na vzdálené planetě Zet?

Kniha Cesta na planetu Zet je spolu se samostatně prodejným slabikářem, písmenkářem, pracovními sešity a tréninkovým sešitem součástí učebnicové sady Zetíkova cesta, určené k výuce prvopočátečního čtení a rozvoji čtení s porozuměním v 1. ročníku základní školy.

Tato učebnicová sada je sestavena pro

  • žáky 1. ročníku základní školy a jejich učitele,
  • pro domácí vyučování.

Kniha Cesta na planetu Zet je využitelná i samostatně. Ve čtenářských dílnách i doma ji ocení nejen prvňáčci, ale i mladší či starší děti, které znají písmenka a mají rády dobrodružné příběhy.

Tituly sady jsou zpracovány v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání, jedná se o tituly se schvalovací doložkou MŠMT.

167 mm x 240 mm, vázaná vazba, 52 stran

 

  

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují