DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Delfin Arbeitsbuch - Losungen (klíč k pracovnímu sešitu)

KLÍČ K PRACOVNÍMU SEŠITU

Nakladatel:HUEBER
Kód:19824
ISBN:3191916016
EAN:9783191916015
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:165 Kč
Množství:
+-
ks

Klíč k pracovnímu sešitu Delfin.

Nová učebnice pro střední a jazykové školy se jmenuje Delfin, protože delfíni jsou velmi komunikativní a přátelská zvířata, navíc inteligentní, rychlá, elegantní, ale i zvědavá a učenlivá… Učit se nový jazyk znamená ponořit se do nového světa (proto první díl každé lekce nese název „Eintauchen“), objevovat a zkoušet nové možnosti a navazovat kontakty. Delfin nabízí vedle zajímavých textů i bohatý obrazový materiál. Přehledně strukturované lekce učiteli umožňují jednoduchou přípravu a žáky dovedou na základě systematického cvičení všech dovedností cíleně a efektivně až k maturitě resp. ke zkoušce Zertifikat Deutsch. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.

Učebnice pro střední a jazykové školy Delfin si mezi učiteli a studenty získala již celou řadu příznivců. Delfin nabízí vedle zajímavých textů i bohatý obrazový materiál. Přehledně strukturované lekce učiteli umožňují jednoduchou přípravu a žáky dovedou na základě systematického cvičení všech dovedností cíleně a efektivně až k maturitě resp. ke zkoušce Zertifikat Deutsch. V lekci 15 – 20 českého pracovního sešitu najdete část „Příprava na maturitu“, v níž se opakuje a rozšiřuje látka ke všem obvyklým tématům ústní maturitní zkoušky, a přehled všech maturitních témat s odkazy na příslušné pasáže v učebnici a pracovním sešitě.

 • má schvalovací doložku MŠMT
 • Učebnici nabízíme ve dvoudílné variantě (po 10 lekcích) nebo jednodílné (všech 20 lekcí).
 • 4-dílný pracovní sešit obsahuje velké množství cvičení, slovníček po lekcích, výklad gramatiky v češtině, tipy, jak se učit, texty k reáliím a  další materiál ke konverzaci (rozhovory a náměty na projekty). Pro samostatnou domácí přípravu lze dokoupit klíč ke cvičením pro všechny 4 díly.
 • Charakteristickým znakem učebnice je důkladně promyšlená, kontrolovaná a didakticky jasná gramatická progrese. Díky tomu žáci nemohou být nikde zaskočeni gramatickými jevy, které ještě nebyly probrány.
 • Slovní zásoba je kontrolovaná počítačem a odpovídá požadavkům zkoušky Zertifikat Deutsch a maturity včetně rozdělení na aktivní (ve slovníčku tučně vytištěná) a pasivní.
 • Všechny součásti (gramatika, slovní zásoba, texty, podněty ke konverzaci) jsou vzájemně úzce provázány  a tvoří konzistentní celek. Tím lze dosáhnout při učení maximální efektivity.
 • Ilustrace mají didaktickou funkci  - slouží k zavedení nové slovní zásoby a ke zvýraznění gramatických jevů, a tím usnadňují práci žákům i učiteli. Navíc představují rozsáhlý materiál pro další aktivity v hodinách němčiny (opakování a rozšiřování slovní zásoby a gramatiky, rozhovory a diskuse, práci ve skupinách atd.).
 • Ke každému poslechovému textu najdete situační fotografii, která posluchačům usnadňuje porozumění.
 • CD-ROM je vhodný jak k opakování a prohlubování probrané látky, tak k samostudiu. Nabízí řadu doplňujících interaktivních cvičení, které mají za základ poslechy a texty z učebnice. Vedle slovní zásoby a gramatiky jsou procvičovány obzvlášť dovednosti čtení a poslech.
 • K učebnici je bezplatný internetový servis na adrese www.hueber.de  se zařazovacími testy.
 • V metodické příručce najdete vedle podrobných metodických  pokynů a návrhů pro práci s učebnicí také  obecné poznámky k nácviku dovedností,  gramatiky a slovní zásoby, dále transkripce poslechových textů
 • A něco navíc: k učebnici je pro každého žáka přibaleno CD s fonetickými cvičeními, které se z velké části vyznačují hravým přístupem k jazyku!

Poznámka: Učebnice Delfin je vhodná také pro žáky středních odborných učilišť, kteří mají němčinu jako 1. cizí jazyk. V tom případě mohou sloužit počáteční lekce jako opakovací s cílem vyrovnat rozdílnou vstupní úroveň žáků 1. ročníků. U prospěchově slabých tříd lze tempo v probrání látky zvolnit doplněním dalších cvičení a projektů, které naj

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují