DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Digitální elektronika bez předchozích znalostí - Průvodce pro samouky

Naučte se i vy tvořit elektronické obvody.

Autor:Myke Predko
Nakladatel:COMPUTER PRESS
Kód:53399
ISBN:9788025121245
EAN:9788025121245
Dostupnost:do 2 dnů
Cena s DPH:299 Kč
Množství:
+-
ks
  • Výtečný pedagog vám vysvětlí principy digitální logiky a současné elektroniky do té míry, že se zbavíte strachu z logických obvodů a budete schopni vytvářet vlastní životaschopná (a prodejná!) zařízení! Pochopíte logiku CMOS, programovatelná logická zařízení, mikroprocesorová rozhraní, naučíte se pracovat s polovodičovými čipy, časovači a jinými vymoženostmi digitálními techniky.
  • Chcete si sestavit svůj vlastní elektronický obvod, ale nevíte, jak na to? Odložte nudná skripta a experimentujte s digitálními součástkami za pár korun. Využijte logické operace nad binárními a šestnáctkovými čísly v reálné praxi. Objevte, jak funguje procesor, paměť a ostatní komponenty na té nejnižší, elektronické úrovni. S touto učebnicí nepotřebujete žádné předchozí znalosti číselných soustav ani fyzikálních vlastností jednotlivých součástek. Nemusíte vědět nic o polovodičích, sekvenčních obvodech či oscilátorech. Veškeré znalosti, souvislosti a dovednosti získáte z této knihy.
  • Zkušený autor vás od úplných základů mimo jiné naučí: - Pochopit a využívat nejzásadnější zákony digitální elektroniky - Počítat binárně a hexadecimálně a uplatnit základní aritmetiku v praxi - Tvořit kombinatorické a sekvenční obvody - Zmenšovat počet hradel, čipů a tím i cenu vašeho digitálního obvodu - Vyznat se v mnoha druzích čipů a jiných elektronických součástek - Sestavit výstupní rozhraní sekvenčních obvodů pomocí LED-diod - Vyrobit jednoduché vstupní zařízení, např. klávesnici V čem je tento průvodce pro samouky odlišný od ostatních knih? - Srozumitelný výklad lidskou řečí - Nevynechá žádný krok, nezabíhá však do detailů - Průzračně názorné příklady, na nichž lze stavět - Test znalostí v každé kapitole i na konci knihy.
  • O autorovi: Myke Predko je autorem více než desítky titulů o elektronice a digitálních obvodech, hardwaru i o základech programování. Většina jeho publikací je ryze výukového charakteru, zaměřená na úplné začátečníky. Své bohaté zkušenosti zúročil i v této své další, vynikající knize.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují