DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

em Ubungsgrammatik

Autor:Hering, Matussek, Perlmann-Balme
Nakladatel:HUEBER
Kód:14636
ISBN:3190016577
EAN:9783190016570
Dostupnost:do 2 dnů
Cena s DPH:499 Kč
Množství:
+-
ks

Cvičebnice gramatiky em Übungsgrammatik je vynikající cvičebnice gramatiky vhodná jako doplněk k učebnici "em" či "em neu" nebo i k jiným učebnicím. Kniha na jednotlivých dvoustranách rozpracovává detailně gramatické jevy, levá strana je určena vysvětlení jevu a pravá strana intenzivně procvičuje, přičemž cvičení jsou uspořádána s mírnou progresí a jsou ilustrovaná.

em Übungsgrammatik představuje skutečnou "klasiku" mezi cvičebnicemi gramatických jevů. Díky zřetelnému strukturování a dvoustránkovému uspořádání se tato cvičebnice hodí jak pro výuku v kurzech a školách, tak pro rychlé opakování gramatických jevů pomocí atraktivních cvičení, tak pro domácí opakování či pro samouky.

  • Díky rozsáhlému gramatickému bloku je tato cvičebnice ideální kombinací mezi přehlednou gramatikou a cvičebnicí. Levá strana shrnuje gramatická pravidla, levá strana na několika cvičeních opakuje.
  • Kniha je rozčleněna do 7 kapitol. Kniha obsahuje kapitoly: Nomen, Artikelwörter, Adjektive, Pronomen, Adverbien-Präpositionen-Partikeln, Verben, Syntax. Součástí knihy je také rozsáhlá příloha tabulek a přehledů (např. slovesa s předložkovou vazbou).
  • Součástí knihy je takév klíč k řešení.
  • Cvičebnice je vhodná jak pro použití ve výuce jako rozšiřující materiál, tak pro samostudium. Svým zaměřením připravuje ke složení zkoušek Zertifikat Deutsch, Goethe-Zertifikat B2 a C1, jakož i TestDaF.
  • Knihu lze použít nezávisla na nosné učebnici kurzu, je vhodná jako doplněk ke každé učebnici.
  • S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují