DOPORUČUJEME

NOVINKA k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Přijímací zkoušky na střední školy

-5%
Testy 2017 z matematiky pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2017

Gateway A2 - Student´s Book (učebnice)

Učebnice - pokročilost A2 (Elementary).

Autor:David Spencer
Nakladatel:MACMILLAN EDUCATION
Kód:53345
ISBN:9780230723382
EAN:9780230723382
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:449 Kč
Množství:
+-
ks
 • Gateway je pětidílná učebnice angličtiny pro střední školy v pokročilostech A2 až B2+ připravující studenty k základní i vyšší úrovni maturity z angličtiny.
 • Učebnice rozvíjí jazykové dovednosti i testové strategie, aby studenti dosáhli u maturitní zkoušky co nejlepšího výsledku.

 • Díl Gateway A2 je možné začít používat i se studenty s velmi nízkou znalostí angličtiny. V úvodu je zařazena Starter Lesson, která studentům připomene základní učivo (číslovky, dny v týdnu, barvy, sloveso to be, tvoření množného čísla apod.)

 • Učebnice angličtiny Gateway je uzpůsobena použití ve třídách, kde se vzdělávají studenti různé pokročilosti. V pracovním sešitě jsou zařazeny oddíly Grammar extension a Vocabulary extension připravené pro rychlé studenty, tzv. Fast Finishers, kteří skončí svoji práci dříve. Pomalejší studenti tak budou moci svůj úkol v klidu dokončit.

 • Kniha pro studenty je rozdělena do 10 lekcí, které systematicky a vyváženě rozvíjejí všechny základní jazykové dovednosti (mluvení, poslech, čtení i psaní) a umožňují studentům osvojit si potřebnou anglickou gramatiku a slovní zásobu.

 • Za zmínku stojí oddíly:
  - Grammar in context - procvičuje gramatiku v kontextu,
  - Exam success a Study skills - učí studenty správným studijním postupům a zkouškovým strategiím,
  - Click onto (Cross-curricular, Literature and International Cultural Knowledge) - oddíly zaměřené na mezipředmětové vztahy a multikulturní témata.
  - Language Reference and revision - každá lekce je zakončena dvoustranou se shrnutím probírané gramatiky a slovní zásoby doplněným cvičeními

 • Po každé sudé lekci je zařazena dvoustrana Gateway to exams, zaměřená na nácvik správných testových strategií a na seznámení se s formáty úkolů používaných u zkoušek.

 • Učebnice angličtiny Gateway je také doplněna cvičnými testy k české maturitní zkoušce z angličtiny, které jsou doplněny rozbory a komentáři, aby si studenti osvojili správné postupy vypracování testových úloh.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují