DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Gramatika současné němčiny s praktickými příklady

Nakladatel:LINGEA S.R.O.
Kód:53641
ISBN:9788087471340
EAN:9788087471340
Dostupnost:do 2 dnů
Cena s DPH:139 Kč
Množství:
+-
ks
  • Každý, kdo se učí nebo již prakticky používá cizí jazyk, se neobejde bez dobré znalosti mluvnice a jejích pravidel. Nabízíme proto se zcela novou autorskou gramatikou německého jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě.
  • Němčina patří k jazykům, které vyžadují zpočátku velkou trpělivost, je nutné zvládnout větší objem znalostí, abyste si mohli aspoň jednoduše popovídat. Její gramatický systém je poměrně složitý, ale zároveň pravidelný. Proto autoři obecné výklady omezili na minimum a doplnili je přehlednými tabulkami. Každý jev je také dokreslen velkým množstvím příkladů pečlivě vybraných z tisku či spolehlivých internetových zdrojů tak, aby skutečně odrážely současnou podobu německého jazyka. Důraz autoři přitom kladli na jevy, které jsou pro běžné vyjadřování důležité a ty, které se od češtiny liší. Proto zde najdete samostatné kapitoly týkající se např. směrových příslovcí hin a her, použití členu, stavby německé věty či přehledy odlišných předložkových vazeb doplněné množstvím příkladů. Naopak méně používané slovesné tvary jsou zmíněny pouze okrajově.
  • Příručka je vytvořena podle nových pravopisných pravidel a příklady i výklady je respektují. Při tvorbě autoři vycházeli z moderních příruček, zúročili také bohaté zkušenosti z mnohaletého vývoje slovníků. Gramatiku ocení jak studenti a učitelé, tak všichni ti, kteří se s němčinou setkávají v praxi a chtějí mít kdykoli po ruce všechny důležité informace.

Obsah gramatiky:

  • 176 stran
  • 12 kapitol a 120 podkapitol
  • Přehled nových pravidel německého pravopisu
  • Přehled nepravidelných sloves
  • Podrobný rejstřík

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují