DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

In Company Intermediate Students Book + CD-ROM (učebnice)

Second Edition - Druhé vydání

Autor:Powell Mark
Nakladatel:MACMILLAN EDUCATION
Kód:20200
ISBN:9780230717145
EAN:9780230717145
Dostupnost:do 14 dnů
Cena s DPH:655 Kč
Množství:
+-
ks
 • Učebnice angličtiny In Company second edition je druhým, aktualizovaným vydáním úspěšné a oblíbené učebnice In Company, určené zejména pro výuku ve firemních kurzech a doplněným o CD-ROM.
 • IN COMPANY je nová 4 dílná učebnice obchodní angličtiny. Učitel i student mají v rukou jen jeden svazek, který obsahuje všechny komponenty. Vhodné pro firemní kurzy, jazykové školy, obchodní akademie a jazykové katedry VŠ. Jednotlivé lekce jsou na sobě nezávislé, aby vyhovovaly i nepravidelné docházce studentů.
 • Přístup k jednotlivým dílům se řídí pokročilostí studentů. Pro začátečníky je nejpodstatnější zvládnutí základních gramatických struktur, tvoření vět a otázek, zatímco bohatost slovní zásoby není tak důležitá. Naopak ve vyšších pokročilostech je rozšiřování slovní zásoby věnována velká pozornost na úkor gramatiky, neboť studenti již většinu podstatných gramatických jevů zvládli. Tímto principem se řídí i učebnice In Company. Úkoly a cvičení jsou vybírány tak, aby simulovaly realitu a studenti při jejich řešení mohli využít i vlastní pracovní zkušenosti.
 • Každý díl učebnice obsahuje 20 lekcí a každá z nich je rozdělena do čtyř kategorií. Například v In Company Intermediate:
  Talking points - studenti se učí diskutovat o kontroverzních obchodních tématech
  Networking - rozvoj komunikačních schopností ve společenských situacích
  Desk work - studenti se zdokonalují v telefonických rozhovorech a při psaní e-mailů
  Meetings - studenti si osvojí základní jazyk potřebný pro rozhodování, řešení problémů, jednání a pro prezentaci na schůzích
  Učitel se může rozhodnout, zda bude probírat knihu lineárně, nebo zda vybere napřed lekce z určité kategorie (např. Desk work pro skupinu administrativních pracovníků), a teprve pak probere zbytek učebnice.

  Gramatika a slovní zásoba se procvičuje v oddílu Grammar and Lexis Link zařazeném na konci Student's Book. Vyskytne-li se v učebnici cvičení využívající určitý gramatický jev, jsou studenti odkázáni grafickým upozorněním právě do Grammar and Lexis Link. Je tedy na rozhodnutí učitele, do jaké míry se chce gramatice věnovat.
 • S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují