DOPORUČUJEME

NOVINKA k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Přijímací zkoušky na střední školy

-5%
Testy 2017 z matematiky pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2017

Intermediate Language Practice With Key and CD-ROM Pack New Edition

UČEBNICE S KLÍČEM + CD-ROM, NOVÉ VYDÁNÍ

Autor:Vince Michael
Nakladatel:MACMILLAN EDUCATION
Kód:20202
ISBN:9780230727014
EAN:9780230727014
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:599 Kč
Množství:
+-
ks

Učebnici lze využít jako:

* referenční příručku
* cvičebnici anglické gramatiky
* cvičebnici anglické slovní zásoby
* přiložený CD-ROM lze použít na interaktivní tabuli.


Každý díl New Language Practice Series obsahuje lekce anglické gramatiky, které pokrývají gramatické jevy potřebné ke zvládnutí dané úrovně. Po každých čtyřech lekcích následuje opakování (Consolidation).
Lekce gramatiky začínají výkladem anglické gramatiky s příklady použití. Pro vyšší srozumitelnost jsou začleněny obrázky a tabulky, a proto se studenti i v anglickém vysvětlení snadno zorientují. Po vysvětlení následují procvičování probrané gramatiky v typech cvičení, které jsou používány u maturit a mezinárodních zkoušek jako PET, FCE, CAE a CPE (doplňování, výběr z odpovědí, přiřazování, přepis vět). Na konci každé lekce jsou shrnuty nejdůležitější informace o probrané gramatice spolu s odkazy na další lekce v učebnici, kde se daný jev vyskytuje.

Lekce na procvičení slovní zásoby jsou začleněny ve druhé části učebnice. Jsou rozděleny dle témat (např. Travel & holidays, Food, Restaurants & Cooking). Tím umožňují systematickou přípravu ke zkouškám, včetně rozvoje slovní zásoby pro maturitní zkoušku. Typy cvičení zahrnují – výběr z více možností, přiřazování, tvoření slov (word formation), doplňování atd.

CD-ROM, který je nově součástí každé učebnice ze série New Language Practice Series, je využitelný jak při samostudiu na počítači, tak při výuce na interaktivní tabuli. Obsahuje další cvičení pro všechny gramatické lekce a lekce slovní zásoby. Navíc obsahuje i nahrávky správných odpovědí ke cvičením – pokud student neodpoví správně, může se pokusit najít správnou odpověď na základě poslechu. CD-ROM navíc obsahuje i generátor testů s tisícovkou cvičení.

Výsledky se zaznamenávají spolu s časem, který student potřeboval k vypracování úloh a s počtem správných odpovědí, kterých dosáhl. Student tak snadno získá přehled o úlohách, které je třeba ještě vypracovat, případně které je vhodné opakovat pro dosažení lepšího výsledku.

CD-ROM obsahuje kromě interaktivních cvičení také generátor testů, pomocí kterého si uživatel může nechat sestavit test podle jím zadaných kritérií.

Na konci učebnice je zařazen přehled slovní zásoby s výslovností.

Novinky tohoto vydání
Ve srovnání s předchozím vydáním byly provedeny tyto změny:

* každá učebnice obsahuje CD-ROM
* vysvětlení gramatiky byla aktualizována a přepracována
* některá cvičení byla upravena
* cvičení byla změněna tak, aby odrážela novou podobu zkoušek FCE a CAE
* knihy nyní obsahují barevné ilustrace

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují