Květen 2015


Vážení zákazníci,
představujeme Vám další minivýběr z novinek a aktuálních titulů z nabídky obchodu UčebniceMapy.cz. První tři jsou určeny pro nejmenší, které po prázdninách čeká nástup do školy. Druhá trojce představovaných titulů je určena pedagogům. A´t už novinka z nakladatelství Raabe, nebo populární učitelský organizér, který jsme nově zařadili do naší nabídky.

Pro předškoláky
Pracovní sešit předškoláka
Pracovní sešit předškoláka
Nástup dítěte do školy je velmi důležitým mezníkem v jeho životě a právě tento pracovní sešit může dítěti poskytnout první ucelené základy pro jeho další učení a vzdělávání.
tlacitko
Maturita 2015
Brzy budu psát
Tento sešit napomáhá k procvičování rovných i vlnitých čar, prvních jednoduchých písmen, obsahuje úkoly, ve kterých má dítě dokreslit obrázek nebo najít cestu jednoduchým bludištěm. Sešit je určen pro děti od 4 do 6 let.
tlacitko
nová maturita
Grafomotorika a jemná motorika
Grafomotorika je soubor činností, který je důležitý nejen při psaní a kreslení, ale i při veškerých manipulačních činnostech. Tento sešit je zaměřený na její rozvoj u dítěte v předškolním věku.
tlacitko

Celá kategorie pro předškoláky je >> ZDE <<


Pro pedagogy
Skola v pohode
Unikátní léty prověřená půblikace určená všem pedagogům, kteří chtějí zlepšit svoji práci. Metody, hry a formy práce. Vyučování nebude nuda a děti i učitelé budou rádi chodit do školy.
tlacitko
Učitelský diář
Učitelský organizér vychází z populárního klasifikačního sešitu. Zvětšuje jeho rozsah a variabilitu. Do odolných desek lze v následujících lete dokoupit čiské klasifikační listy.
tlacitko
Náměty pro výuku českého jazyka
Nakladatelsví Raabe vydává mnoho pedagogických titulů. Tato kniha přináší několik zajímavých námětů jak vyučovat český jazyk. Vyjmenovaná slova, ú/ů, i/y po tvrdých a měkkých souhláskách...
tlacitko

Celá kategorie matematiky pro pedagogy je >> ZDE <<

Všem, kteří máte doma budoucího prňáčka přejeme ať jsou první školní krůčky úspěšné (i díky učebnicím z našeho obchodu UčebniceMapy.cz.) Pedagogů a všem školou povinným přejeme úspěšný poslední školní měsíc, krásné počasí a hodně štěstí.

Za UčebniceMapy s úctou
Karel Jirků