DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Literatura pro 3.ročník středních škol - Průvodce pro učitele

průvodce pro učitele k učebnicové sadě + 3 CD

Autor:Dorovská I. a kol.
Nakladatel:DIDAKTIS
Kód:51854
ISBN:9788073581374
EAN:9788073581374
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:1 199 Kč
Množství:
+-
ks
  • Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Literatura pro 3. ročník středních škol je pomocníkem pro začínající i zkušené učitele češtiny.
  • Průvodce pro učitele obsahuje podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu a náměty pro práci s učebnicovou sadou Literatura pro 3. ročník středních škol.
  • V části Průvodce jednotlivými kapitolami učebnice a pracovního sešitu jsou připraveny tabulky, které přehledně zachycují provázanost mezi jednotlivými částmi učebnicové sady (učebnice, pracovní sešit, poslechové ukázky na CD) a v nichž lze jednoduše vyhledat, co všechno je možno použít k přípravě náplně dané vyučovací hodiny.
  • Součástí Průvodce pro učitele je také podrobný klíč k úkolům v učebnici i v pracovním sešitě. Přepis zvukových  nahrávek je k dispozici v sekci "Ke stažení" (zde).
  • V publikaci naleznete rovněž koncepční podklady k tvorbě školního vzdělávacího programu, které obsahují informace o vzdělávací oblasti Estetické vzdělávání, o distribuci očekávaných výstupů stanovených RVP pro střední školy v jednotlivých tematických celcích učebnice a pracovního sešitu a ucelený přehled uplatněných výchovných a vzdělávacích strategií, rozvíjených klíčových kompetencí, zapojených průřezových témat a vazeb na jiné vzdělávací oblasti.
  • V Průvodci pro učitele je zařazen seznam primární a sekundární literatury.
  • K Průvodci pro učitele patří také 3 CD (seznam stop naleznete zde a zvukovou ukázku zde). Ukázky z literárních děl namluvili herci Eva Gorčicová, Norbert Lichý a Erik Pardus.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují