Mail - leden 2015


logo UčebniceMapy.cz

Milí zákazníci,
nejdříve mi dovolte Vám popřát všechno dobré v roce 2015 a slíbit Vám, že budeme i v tomto roce v obchodě UčebniceMapy.cz připraveni vybavit Vás učebnicemi všeho druhu. Hodně štěstí v roce 2015 přejeme především těm, které čekají buď přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia a těm, které čeká maturita a přijímací zkoušky na školy vysoké. A právě k těmto důležitým okamžikům jsme připravili tuto nabídku.

Přijímací zkoušky na střední školy
Prvni clanek
Testy
Nakladatelství Didaktis připravilo v loňském roce novinku k přijímacím zkouškám. Spojilo v ní tři samostatné učebnice k přípravě na přijímací zkoušky z českého jazyka, matematiky a studijních předpokladů. Všechny části obsahují mnoho testů. Každý test má předem stanovenou strukturu a počet úloh - český jazyk vždy 40, matematika 30 a u studijních předpokladů 60 úloh.
tlacitko
Diktaty
Diktáty pro 9. třídu
Z nakladatelství Edika (součást Albatrosu) nabízíme knihu diktátů. Jsou určeny žákům 9. ročníků ZŠ a studentům 4. ročniků osmiletých gymnázií a zároveň jsou vhodným materiálem pro přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Cvičebnice obsahuje 15 doplňovacích diktátů, 15 jazykových testů a 17 pracovních listů s úkoly. Všechny části obsahují řešení.
tlacitko
Přehled matematiky
Přehled učiva matematiky s příklady a řešením
Nové vydání oblíbeného přehledu je určeno všem, kteří si potřebují zopakovat a upevnit znalost učiva matematiky konkrétního ročníku nebo celé ZŠ. Kniha obsahuje typové příklady včetně doporučovaného postupu při jejich řešení. Jde v současné době o nejrozsáhleší přehled učiva matematiky na základní škole.
tlacitko


Celá kategorie přípravy na přijímací zkoušky je >> ZDE <<
Online testy k přijímacím zkouškám si můžete vyzkoušet na stránkách > Diktáty a příklady <


Příprava na maturitu a přijímací zkoušky na VŠ
Přehled matematiky
Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám z matematiky
Sbírka obsahuje 4500 úloh uspořádaných do 20 kapitol. Sbírka obsahuje dostatečné množství úloh jednoduchých i úlohy náročnější a zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách.
tlacitko
Ceský jazyk v kostce
Český jazyk v kostce
Chystáte se k maturitním zkouškám? Neváhejte a pořiďte si učebnici, která přehledně shrnuje veškerou středoškolskou látku z českého jazyka. Nejoblíbenější doplňková učebnice připraví každého studenta nejen k maturitní zkoušce, ale i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.
tlacitko
Angličtina k maturitě
Angličtina - Maturitní příprava
14 kapitol je rozděleno do částí; lexikální cvičení, mluvnická cvičení, čtení, poslech, konverzace, písemná cvičení. Poslední část knížky obsahuje kromě Klíče ke cvičení a Přepisu nahraných textů, popis všech forem písemných cvičení.
tlacitko


Celá kategorie přípravy na maturitu je >> ZDE <<

Doufám, že Vám učebnice z obchodu UčebniceMapy.cz pomohou s přípravou na důležité okamžiky a že budete úspěšní.

Za UčebniceMapy
Karel Jirků