Mail - srpen 2016 - základní školy

 
 

logo UčebniceMapy.cz
Hlavní strana obchodu
 
Učebnice pro základní školy
 
Učebnice pro střední školy
 
Milí zákazníci,
 
prázdniny pomalu končí a je čas na nákup učebnic pro příští školní rok. Tentokrát Vám přinášíme malý výběr nejpopulárnějších učebnic a pracovních sešitů pro základní školy. Jde jen o malou ochutnávku, v nabídce obchodu UčebniceMapy.cz máme samozřejmě kompletní nabídku českých nakladatelství.

Český jazyk 2 nově

ČJ pro 2r.- Pr. sešit
První díl (ze dvou) k učebnici českého jazyka pro 2.r. ZŠ. Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás. Dále obsahuje cvičení na ...
tlacitko

Český jazyk 6.r.

PS 6 Fraus
Pracovní sešit je užitečným doplňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy.
tlacitko

Český jazyk 5

ČJ 5.r. 1 díl z NŠ
Opakování a procvičování učiva 5. ročníku. V úvodu jednotlivých kapitol jsou pro žáky připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešit obsahuje klíč řešení.
tlacitko

Mat. minutovky 5.r.

Minutovky 5/1
Přepracované pracovní sešity, které původně vznikly na základě přímého požadavku učitelů na ZŠ, obsahují 64 cvičení sloužících k docvičení pamětného počítání žáků v 5. ročníku ZŠ.
tlacitko

Tabulky pro ZŠ

Tabulky ZŠ
Matematické, fyzikální a chemické tabulky jsou doplněny přehledem některých důležitých vzorců a přehledem užívaných značek. Matematická část je nově graficky upravena, jsou v ní doplněny...
tlacitko

Matematika 2.r.- 1.díl

Matematika 2/1
Nová pracovní učebnice Matematika pro 2. ročník ZŠ je součástí ucelené řady nových učebnic matematiky zpracovaných v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání. PS má ještě 2.díl.
tlacitko

Project 1

Project 1
Project je velmi oblíbená nyní již pětidílná řada učebnic pro 2. stupeň základní školy, která vede žáky od úplných začátečníků až na úroveň B1. Tady představujeme 1.díl druhého vydání.
tlacitko

Občanská výchova 6.r.

Občanská výchova 6 z Frause
Aktualizované vydání občanské výchovy z nakladatelství Fraus je rozšířené o 22 stran. Původní témata jsou aktualizována v souladu se současnými poznatky a přepracována tak, aby byl...
tlacitko

Hravá vlastivěda 5.r.

Hravá vlastivěda
Edice Hravá... je v posledních letech stále populárnější a začíná se používat v běžné výuce. V této vlastivědě se žáci seznámí s historií ČR a osvojí si základní poznatky o evropských zemích.
tlacitko
Doufám, že u nás najdete vše co budete pro své děti do školy potřebovat a že budete s nákupem u nás opět spokojení.

Přeji Vám pěkný zbytek léta.

Za UčebniceMapy.cz

Karel Jirků