DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Marketing podle trhů

Autor:Jan Kincl a kolektiv
Nakladatel:ALFA PUBLISHING
Kód:52415
ISBN: 9788086851020
EAN: 9788086851020
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:369 Kč
Množství:
+-
ks

Kniha Marketing podle trhů jedinečnou cestou popisuje rozdíly mezi jednotlivými typy trhů. Ačkoliv se jedná o knihu zabývající se různými typy produktů a trhů, nemá mezi českými publikacemi konkurenta, zejména ta část, která pojednává o průmyslovém marketingu.

Čtenáři ocení praktický obsah, který tvořil tým odborníků pod vedením manažera z praxe. Marketing podle trhů je rozdělen do dvou na sebe logicky navazujících částí. V první, části, teorie marketingu, má čtenář možnost si oživit základy marketingu. Kniha však nezachází do přílišných podrobností, snaží se pouze zopakovat to, co je nezbytné pro dokonalé pochopení následujících kapitol.

Ve druhé části, marketing podle trhů a produktů, jsou vysvětleny odlišnosti marketingu na dvou základních typech trhů, institucionálním a spotřebitelském. To proto, aby čtenář pochopil výrazný rozdíl mezi těmito trhy. Přes to, že naprostá většina objemu obchodů je realizována právě na trzích institucionálních a průmyslových, bývají tyto trhy v literatuře opomíjeny a na rozdíl od trhů finálních spotřebitelů jim není věnována dostatečná pozornost.

Dále se autoři zabývají jednotlivými marketingovými aplikacemi, v závislosti na nabízených produktech. Použitím příkladů z prostředí známého českému čtenáři, se snaží vysvětlit marketing spotřebního zboží, marketing průmyslového zboží, marketing služeb, politický marketing a marketing neziskového sektoru. Kniha je ojedinělým spojením zkušeností odborníků, kteří marketing a marketingové poradenství aplikují v každodenním životě, spolu se znalostmi vysokoškolských pedagogů. Autoři dokázali najít společnou řeč a předkládají tak dílo, které vás vyzbrojí širokým obsahem znalostí a návodů pro praktickou aplikaci.
Množství užitečných příkladů uvedených v knize vysvětlí zákonitosti marketingu na případech, které znáte z dennodenní praxe.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují