DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Průvodce Zetíkovou cestou pro 1.ročník ZŠ

Průvodce pro učitele a rodiče k učebnicové sadě českého jazyka pro 1. ročník ZŠ

Autor:Ivona Březinová
Nakladatel:DIDAKTIS
Kód:56374
ISBN:9788073582708
EAN:9788073582708
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:599 Kč
Množství:
+-
ks

Průvodce k učebnicové sadě Zetíkova cesta je pomocníkem nejen pro učitele prvních tříd, ale i pro rodiče prvňáčků, kteří mají zájem vést své děti ke čtení. Kromě metodických rad a popisu práce s jednotlivými tituly a úkoly obsahuje další texty známé spisovatelky Ivony Březinové. Je zde rovněž srozumitelně představena a přiblížena metoda prvopočátečního čtení a psaní.

Průvodce Zetíkovou cestou provede učitele nebo rodiče prvňáčků kompletně celou sadou českého jazyka pro 1. ročník ZŠ. Na jednom místě jsou všechny knihy a materiály potřebné pro danou vyučovací hodinu. Obsahuje zmenšené stránky písmenkáře, slabikáře, pracovního sešitu, tréninkového sešitu čtení a obrázkového slovníku.

  • Součástí průvodce jsou texty k předčítání od renomované spisovatelky Ivony Březinové. Texty, které dětem předčítá učitel nebo rodič, navozují příběh hlavních postaviček a vytváří kontext, který dětem umožní číst s porozuměním texty ve slabikáři. Průvodní texty jsou k dispozici pouze v průvodci.

  • Podrobněji představuje zvolenou metodu prvopočátečního čtení a psaní - analyticko-syntetickou metodu čtení doplněnou o psaní písmen hůlkovým písmem, oddálený nácvik psaní spojitým písmem. Sadu mohou samozřejmě použít i učitelé učící od počátku spojité písmo.
  • Nabízí řadu her a aktivit do výuky prvopočátečního psaní a čtení.

Učebnicová sada Zetíkova cesta jako jediná nabízí prvňáčkům dobrodružný příběh. Její součástí je průvodce společně se slabikářem, písmenkářem, pracovním sešitem a tréninkovým sešitem čtení. Děti, které si čtení zamilují, mohou pokračovat čtením druhé dobrodružné knihy – Cestou na planetu Zet.

Učebnicová sada je sestavena pro:

  • žáky a jejich učitele na základních školách, pro domácí vyučování, příp. pro ty, kteří chtějí zažít nečekaná dobrodružství při prvním čtení.

Tituly sady jsou zpracovány v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání, jedná se o tituly se schvalovací doložkou MŠMT.

A4, brožovaná vazba, 280 stran

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují