DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky
Nejprodávanější

Školní batoh Metropolis

Školní batoh DYNAMIC 08 Elegant. Český výrobek s prodlouženou zárukou.

Nakladatel:Emipo
Kód:53901
ISBN:B-7908-2.067
EAN:B-7908-2.067
Dostupnost:Zboží není dostupné
 • Školní batoh je určen pro žáky prvního stupně ZŠ, je orientován na výšku a je certifikován.
  Výrobek odpovídá technickým, zdravotním i bezpečnostním podmínkám na něj kladených.
 • Školní batoh vychází z osvědčené konstrukce školních aktovek. Je určen pro žáky 1.stupně ZŠ. Svým vnějším zpracováním se ale více podobá klasickému studentskému batohu, čímž tak kopíruje současné módní designové trendy na trhu.
 • Hlavní, avšak nejdůležitější rozdíl proti studentskému batohu je v tom, že si uvnitř zachovává nadále pevnou konstrukci a tak zásadním způsobem nejen usnadňuje manipulaci s učebními pomůckami, ale také při jejich přepravě zvyšuje komfort nošení.
 • Klopnu zdobí celoplošný obrázek.
 • Vnitřní část školního batohu je členěna pohyblivou přepážkou na dvě části. Její plynule měnitelná poloha umožňuje větší variabilitu vnitřního uspořádání a tím i uložení jednotlivých pomůcek (sešitů, knih apod.) podle individuální potřeby žáka. Na této přepážce je našita členěná kapsa ze síťoviny pro uložení např. sešitů formátu A5, žákovské knížky, mobilu, hygienických kapesníčků apod. Dále je tam našito poutko s plastovým oválkem pro zavěšení svazku klíčů. Horní obvod této vnitřní části je opatřen stahovací šňůrkou s brzdičkou. Toto řešení umožňuje měnit velikost celkového objemu vnitřní části školního batohu, podle vkládaného množství učebních pomůcek.
 • Na předním dílu je našita velká kapsa rozměru šířka 250 x hloubka 50 x výška 230mm. V horní části je uzavíratelná na zip. Ve střední části je umístěn kovový zámeček. Přes celou šířku přední kapsy a přes obě boční kapsy je našit bezpečnostní reflexní pásek.
 • Školní batoh je uzavírám prostorově tvarovanou klopnou přes celý svůj obvod, včetně přední kapsy. Tím je chráněn obsah před znehodnocením při deštivém počasí. Na vnitřní části klopny je našita plastová kapsička s týdenním rozvrhem hodin a jmenovkou.
 • Zadní část batohu je opatřena anatomicky tvarovanými zády vyrobenými z gumové pěny na povrchu potažené bavlněnou textilií. Jejich tuhost je nastavena tak, aby se jednak neprotláčel obsah batohu do zad školáka a také aby tzv. seděl na zádech a držel správnou polohu páteře.
 • Dolní část batohu je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují dlouhodobé stání batohu na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jeho obsahu.
 • Při celkových rozměrech š.310 x h.190 x v.370mm váží batoh pouhých 0,98kg! Tímto Vám nabízíme extra lehký školní batoh s pevnou konstrukcí a užitnými vlastnostmi školní aktovky.
 • Vyrobeno v ČR.
 • Na výrobek poskytujeme prodlouženou záruku na výrobní vady v délce 36 měsíců od data jeho prodeje.

Výška:     370 mm
Šířka:       310 mm
Hloubka: 190 mm
Váha:       0,98kg

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují