DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Státní maturita z češtiny v testových otázkách a odpovědích

Státní maturita z češtinyStátní maturita z češtiny - ukázka

Učebnice pro maturanty středních škol k novému pojetí maturit.

Autor:Helena Straková, František Kalendra
Nakladatel:RUBICO
Kód:53064
ISBN:9788073461270
EAN:9788073461270
Dostupnost:skladem
Běžná cena:139 Kč
Sleva:17 %
Cena s DPH:115 Kč
Množství:
+-
ks
  • Publikace pro maturanty středních škol k novému pojetí maturit. 
  • Učebnice Státní maturita z češtiny v testových otázkách a odpovědích je jediná publikace na trhu, která ke státním maturitám 2011 přináší nejen testy, ale i řešení testů!
  • Všechny úkoly jsou vytvořené v novém pojetí maturitních zkoušek.
  • Nedílnou součástí publikace je podrobné objasnění, proč zrovna tato možnost při výběru variant je ta správná.
  • Učebnice přináší 55 testů pojatých tak, aby studenti byli připraveni na různou obtížnostní úroveň.
  • Každý test začíná textem různého charakteru (z beletrie, poezie, z periodického tisku); na ně navazují testové otázky, týkající se čtenářské gramotnosti, komparatistiky a všech jazykových kategorií, nejsou opomenuty znalosti ze stylistiky či teorie literatury ani šíře současné slovní zásoby včetně europeismů. 

  • Budoucí maturant si zde ověří, jak dalece zvládl probrané učivo a na co by se měl ještě zaměřit.

  • Učebnice je vytvořena středoškolskými učiteli s bohatou pedagogickou praxí ve výuce českému jazyku a literatuře, vytvořené testy vhodně reagují na nové pojetí maturitní zkoušky.

  • Studentům nejen usnadní přípravu k písemné společné části nové maturitní zkoušky, ale ušetří i drahocenný čas, který by jinak museli věnovat pracnému vyhledávání potřebných informací.

 

160 stran, brožovaná, 165 x 240 x 10 mm

Recenze učebnice

Tato publikace je vytvořena pro maturanty středních škol a reaguje na aktuální potřeby dobře se připravit k novému pojetí maturit. Na rozdíl od jiných příruček se nezabývá zbytečnými informacemi, o kterých se budoucí maturant může dozvědět ve škole, případně na internetu. Publikace skýtá možnost samostatné práce pro studenty, která může být prováděna i formou domácí přípravy. Umožní rovněž, aby se ve vyučovacím procesu pedagog mohl věnovat běžné výuce a z této publikace-cvičebnice studentům zadával příslušné testy jako domácí přípravu.

Záměrně v publikaci není rozlišena úroveň obtížnosti, neboť i toto pojetí může být mnohdy zavádějící. Obsahuje 55 testů pojatých tak, aby studenti byli připraveni na různou obtížnostní úroveň. Odrazovým můstkem pro rozbor bývá zpravidla výchozí text (případně několik textů) různého charakteru (z beletrie, poezie, z periodického tisku); na ně navazují testové otázky, týkající se čtenářské gramotnosti, komparatistiky a všech jazykových kategorii, nejsou opomenuty znalosti ze stylistiky či teorie literatury ani šíře současné slovní zásoby včetně europeismů.

Konkrétní úkoly jsou vytvořené v novém pojetí maturitních zkoušek. Nedílnou součástí publikace je podrobné objasnění, proč zrovna tato možnost při výběru variant je náležitá, budoucí maturant si upevní mnohé poznatky z jazyka i z literatury. Navíc si zde ověří, jak dalece zvládl probrané učivo a na co by se měl ještě zaměřit.

Publikace je vytvořena středoškolskými učiteli s bohatou pedagogickou praxí ve výuce českému jazyku a literatuře, vytvořené testy vhodně reagují na nové pojetí maturitní zkoušky. Studentům nejen usnadní přípravu k písemné společné části nové maturitní zkoušky, ale ušetří i drahocenný čas, který by jinak museli věnovat pracnému vyhledávání potřebných informací.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují