DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

YES! Angličtina maturita (základní úroveň) + CD

Maturita v kapse. Kompletní příprava na maturitu i s gramatikou.

Autor:Andrea Billíková; Soňa Kondelová
Nakladatel:Enigma
Kód:54227
ISBN:9788089132614
EAN:9788089132614
Dostupnost:do 2 dnů
Cena s DPH:357 Kč
Množství:
+-
ks
 • Cvičebnice Angličtina - maturita - základní úroveň (B1) je určena studentům, kteří se rozhodli maturovat z anglického jazyka na úrovni B1. Zahrnuje přípravu na ústní a písemnou část maturitní zkoušky z angličtiny.

 

 • První část knihy (Ústní část) obsahuje 25 vypracovaných maturitních témat ve 25 lekcích podaných nenáročnou, zajímavou a interaktivní formou. Jednotlivé lekce obsahují úvodní text se zvýrazněnou klíčovou slovní zásobou a frázemi, seznam slovní zásoby a frází s překladem, cvičení na zopakování slovní zásoby nejběžnějších konverzačních témat a vzorové zadání úloh pro ústní část maturity.
 • Úvodní texty nejsou určené k memorování, ale k obsahovému zorientování se v tématu a shrnutí klíčové slovní zásoby. Jednotlivá témata jsou zpracována rovněž ve formě prezentací v programu PowerPoint (s obrazovým materiálem) na přiloženém CD 2. Jeho součástí jsou i audionahrávky úvodních textů.

 

 • Druhá část knihy (Gramatika) je přehledem základních gramatických pravidel angličtiny s příklady. Použití gramatických pravidel si studenti mohou procvičit ve cvičeních i v kontrastu s češtinou. Uveden je zde rovněž seznam nepravidelných sloves.

 

 • Třetí část knihy (Písemná část) představuje úkoly na procvičování poslechu s porozuměním, na procvičování anglické gramatiky a práci s textem ve formě maturitních testů. Součástí této části knihy je i přepis nahrávek a klíč správných odpovědí k úkolům.
 • CD 1 obsahuje monologické a dialogické texty (Poslech s porozuměním), které namluvili angličtí a američtí učitelé angličtiny.
 • Kniha studentům nabízí vypracované modelové úkoly psaní formálního a neformálního dopisu, eseje, příběhu, zprávy a popisu. U každého jsou uvedeny poznámky "průvodce" a cenné rady, jak správně psát a o čem psát.

 

 • Čtvrtá část knihy (Literatura) představuje krátkou charakteristiku života a díla vybraných britských a amerických autorů a rozbor dvou literárních děl.

 

 • Pátá část (Doplňkový materiál) knihy zahrnuje doplňkové čtení faktografických textů o anglicky mluvících zemích a městech, o ČR, EU a NATO. Naleznete zde i seznam užitečných výrazů a frází pro řízení konverzace, krátké ukázky dialogů v angličtině, tvorbu slov a základní frázová slovesa.
 • Na samém konci cvičebnice naleznete přehlednou tabulku gramatických časů.
 • Cvičebnice Angličtina - maturita - základní úroveň (B1) je vhodná jak pro studium individuální tak pro práci ve třídě.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují