DOPORUČUJEME

Učebnice k přijímacím zkouškám

-10%
Obálka učebnice k přijímacím zkouškám na 8-letá gymnázia

11 cvičných testů z matematiky k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia.

Novinka k přijímacím zkouškám

-5%
Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd ZŠ

Aktualizované vydání pro přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia 2018

Novinka k maturitě 2018

Maturita 2018 z matematiky

Aktualizované vydání k maturitě z matematiky 2018

Ověřeno zákazníky

Základy evoluční biologie

56930a56930b56930c

Autor:Jaroslav Flegr
Nakladatel:SCIENTIA
Kód:56930
ISBN:9788086960722
EAN:9788086960722
Dostupnost:do 7 dnů
Cena s DPH:135 Kč
Množství:
+-
ks

První česká středoškolská učebnice evoluční biologie ve své úvodní části, určené predevším budoucím maturantům, předkládá stručný přehled tohoto důležitého oboru.
Ve své druhé části, určené především pedagogům a studentům s hlubším zájmem o biologii, pak látku rozvádí do větší šírkya probírá do větší hloubky.  Závěrečná kapitola je věnovaná moderní fylogenetice a taxonomii.

Text učebnice je přehledně rozdělený do krátkých podkapitol, přičemž názvy jednotlivých podkapitol jsou natolik informativní, že i samy o sobe umožňují snadné opakování látky například před maturitou nebo přijímací zkouškou na vysokou školu.
Hlavní autor díla využil své rozsáhlé zkušenosti s populárně naučnou literaturou, takže i výklad poměrne obtížné látky je zde podán svěží a snadno zvládnutelnou formou.

Ve druhé části jsou jednotlivé kapitoly doplněny sadami kontrolních otázek, které mohou sloužit k prověření zvládnutí dané látky a zároven mohou
navést studenta k hlubšímu promýšlení příslušných témat.

Kniha je určena v první řade středoškolským studentům, pedagogům, případně studentům bakalářského stupně vysokoškolského studia. Poslouží však stejně dobře každému, kdo se chce živou, jednoduchou a především stručnou formou seznámit s moderními poznatky nejspíše nejdůležitejšího
biologického oboru.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují